Na een week hard werken is het vandaag dan toch gelukt! De 18 zonnepanelen (7500kwh/jaar) zijn op het Ontmoetingscentrum geplaatst. Door de bijdrage van onze gemeenteleden wekken we nu onze eigen “Ontmoetingsenergie” op. Met de opgewekte energie kunnen we de kerk duurzaam gaan verwarmen. Op dit moment kan er een gedeelte van de kerkbanken verwarmd worden met infrarood-verwarming. Over +-8 weken zal de voedingskabel van het energiebedrijf verzwaard worden en is er genoeg capaciteit om de gehele kerk en het ontmoetingscentrum te verwarmen met infrarood-verwarming. 

Om de infrarood-verwarming voor de consistorie en het ontmoetingscentrum aan te schaffen komen we nog ongeveer €5000,- te kort. Voor dit bedrag zijn we nog op zoek naar sponsoren/ giften zodat we het project kunnen afronden en de gaskraan kunnen dichtdraaien.

Naast dit project zijn er ook al ideeën/ plannen om de bungalow te voorzien van zonnepanelen, we houden u op de hoogte.

Kan en wilt u hier aan bijdragen dan kunt u uw gift naar ons overmaken o.v.v. “Verduurzaming”